Dhoma gjumi moderne

x2 Tregu-dhoma gjumi te perdorura ne shitje. Dhoma gjumi te perdorura ne shitje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane mobilje dhe elektroshtepiake vegla pune te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana dhoma gjumi te perdorura ne ...Jun 17, 2021 - Explore Shemsi Fazliu's board "Dhoma gjumi" on Pinterest. See more ideas about bedroom design, bedroom interior, modern bedroom.Dhoma gjumi është një vend i veçantë ku të huajve u ndalohet të hyjnë. Konsideroni se çfarë duhet t'i kushtoni vëmendje kur zgjedhni një ngjyrë në brendësi të dhomës së gjumit. Para së gjithash, ju duhet t'i kushtoni vëmendje moshës tuaj.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale, Feb 15, 2018 · Ne reazliojmë te gjithe gamen e produketeve brenda deshirave te klienteles, duke qene gjithmone lider ne zgjedhjen dhe perdorimin e lendeve te para me cilesi te larte. Instagram : mobilerifieri Kontaktoni :+355693831100Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and T...dhome-gjumi-elena. Dhoma ELENA e kombinuar me stilin më bashkëkohor thjeshtë dhe esenciale .Elena nje dhome e kompletuar me krevat, dollap me 3 kanata dhe 6 dyer, me pasqyrë qendrore, 2 komodina me nga dy sirtare si dhe nje komo me tre sirtatre dhe pasqyrë. Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale, Dhoma gjumi e kompletuar në stilin modern të prodhuar në Itali, me cilësi të lartë. Mobiljet e dhomës së gjumit të përbëra nga 5 elemente të prodhuara tërësisht në Itali.Përbërja përfshin një krevat dopio prej druri të njomur me qymyr druri me kornizë krevati të veshur me pëlhurë që përputhen me dy jastëkët që mbulojnë kokën e kokës, komodinë me dy sirtarë ...Perde Moderne per Deren per Shtepi | Per Sallon, kuzhine, dhoma gjumi. Perde e cila hapet dhe më pas mbyllet vetvetiu pas jush, duke ju lejuar të ecni me lehtësi edhe kur duart tuaja janë plot. Magic Mesh mund të përdoret si një zëvendësim për një derë të ekranit të fiksuar dhe përshtatet dyer të përparme, të pasme, të ...Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cdo dhome ka krevate dopio dhe nje tek, TV dhe nje pamje fantastike drejt detit. Cmim i arsyeshem per familjet.Dhoma gjumi punuar me dru. Ju duhet t’i kushtoni vëmendje ngarkesës së vlerësuar në mobilje. Nëse po flasim për dhomën e gjumit të fëmijëve atëherë preferenca jonë duhet t’u jepet drunjve të fortë: ahu, panje, lisi. Nga rruga, lisi do të jetë më i bukuri nga të gjitha. Feb 15, 2018 · Ne reazliojmë te gjithe gamen e produketeve brenda deshirave te klienteles, duke qene gjithmone lider ne zgjedhjen dhe perdorimin e lendeve te para me cilesi te larte. Banesë moderne me QIRA në lagjen "Kalabria". €400. Me qera. , Kalabri, Prishtinë. 16. Omega Real Estate. Shikoni Listimet. Përshëndetje, unë jam i interesuar për [Banesë moderne me QIRA në lagjen "Kalabria"] Unë jam blerës Unë jam qiramarrës Unë jam agjent të tjera.Banesa posedon 2 dhoma gjumi me hapësirë të mjaftueshme dhe orendi qe një dhomë moderne posedon. Banjo + WC Hapësirë e rezervuar për një banjo dhe një WC moderne që garanton hapësirë të mjaftueshme për rehati. Dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e mijëra shpalljeve për dhoma gjumi në gjithë Kosovën. Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) Dollapi: 272 x 64 x 242 cm Komo: 128 x 46 x 79 cm Komodina: 59 x 38 x 41 cm Pasqyra: 100 x 2 x 69 cm Krevat: 160 × 190 cm. x Ne cmim nuk perfshihet zgara e krevatit dhe dysheku. Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi Fier Dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e mijëra shpalljeve për dhoma gjumi në gjithë Kosovën.Nëse po mendoni se cilën nga dhomat e shtëpisë do të dekoroni, dhoma e ndenjes duhet të jetë në krye të listës. Stili modern ka të bëjë me thjeshtësinë dhe veçantinë. Linjat e pastra dhe ngjyrat e thjeshta janë bazat e një dhome ndenjeje moderne. Kombinimi i së bardhës me të zezën krijon pamjen e një dekori modern, elegant dhe të bukur.Kemi konsumator nga e ter Kosova por edhe nga Shkupi e Shqipria ku deri me tash jan te knaqun dh See more 3,410 people like this 3,451 people follow this +383 44 756 093 [email protected] Furniture store Photos See all Videos See all 0:35 18 178 views · 11 weeks ago. Tavolina per sallon 2020. Dhoma gjumi punuar me dru. Ju duhet t'i kushtoni vëmendje ngarkesës së vlerësuar në mobilje. Nëse po flasim për dhomën e gjumit të fëmijëve atëherë preferenca jonë duhet t'u jepet drunjve të fortë: ahu, panje, lisi. Nga rruga, lisi do të jetë më i bukuri nga të gjitha.Dhoma Gjumi Bli Tani Dyshek Bli Tani Mobilie TV Bli Tani Tavolina Bli Tani Mobilie Korridori Bli Tani Mobilie Tualeti Bli Tani Produkte te Reja! Ketu do te gjeni disa nga produktet me te reja. Dhoma Gjumi Krevate Dollape DHOMA GJUMI Set dhome Gjumi Premium CLOUD € 3,234.00 DHOMA GJUMI Set Dhome Gjumi GEMMA € 1,369.00 DHOMA GJUMIDhoma gjumi punuar me dru. Ju duhet t'i kushtoni vëmendje ngarkesës së vlerësuar në mobilje. Nëse po flasim për dhomën e gjumit të fëmijëve atëherë preferenca jonë duhet t'u jepet drunjve të fortë: ahu, panje, lisi. Nga rruga, lisi do të jetë më i bukuri nga të gjitha.Nëse po mendoni se cilën nga dhomat e shtëpisë do të dekoroni, dhoma e ndenjes duhet të jetë në krye të listës. Stili modern ka të bëjë me thjeshtësinë dhe veçantinë. Linjat e pastra dhe ngjyrat e thjeshta janë bazat e një dhome ndenjeje moderne. Kombinimi i së bardhës me të zezën krijon pamjen e një dekori modern, elegant dhe të bukur.Ofrojm Banesën Moderne me qera në Lagjën e Spitalit. ... Banesa është komplet e mobiluarStruktura e Banesës* Sallon* Kuzhinë* Koridor* Dy dhoma gjumi* Banjo* Wc* Ballkon Cmimi 300 euro (i diskutushëm) Detajet Përditsuar më October 22, 2020 at 9:33 am. Çmimi: €300; Dhoma gjumi: 2; Banjo: 1;Rr. Dibrës Tiranë, (përballë komisiariatit nr.4, Rruga e Teleferikut). Tel: 00355 42 363246. Cel: 00355 68 20 69158. Website by eraldm.comeraldm.comWallpapers moderne gjumi janë zgjedhur zakonisht në ngjyra të lehta. Duket e mrekullueshme duke kombinuar dendur monoton me modelet e ndritshme. Një nga muret është zbukuruar me letër-muri me modelin e zgjedhur, pjesa tjetër ngjitet pa piktura. (Kliko ketu per te pare videon)Po ju prezantoj një plan për shtëpi të gjerë, me 3 dhoma gjumi, garazh dopio, 2 banjo, një dhomë të veçantë të ndenjes dhe një kuzhinë shumë moderne.Përveç kësaj, kjo shtëpi do të ketë një kopsht të bukur para dhe mbrap... Dhoma gjumi në stilin japonez duket e rafinuar dhe jo modeste, në rregullimin e saj përdoret parimi i minimalizmit, duke kontribuar në krijimin e një hapësire të lirë në të cilën lëviz energjia pozitive. ... Ju mund të përdorni letër-muri moderne me rroba me modele tradicionale, ata kanë të lartë dekorative dhe natyrore. Tavan ...Tregu-modele per dhoma gjumi 2017. Modele per dhoma gjumi 2017 dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane vegla pune te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online kuzhina te perdorura ...70 ide-dizajne per dhoma gjumi, Dhome gjumi me modele te ndryshme, ngjyra dhe elemente te ndryshme, dhome per te martuarit, dhome per pleq, dhome per vajza, ... Dhoma gjumi te ndryshme,moderne dhe klasike.... Powered by Create your own unique website with customizable templates. Get Started ...Dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e mijëra shpalljeve për dhoma gjumi në gjithë Kosovën. Dhoma gjumi punuar me dru. Ju duhet t’i kushtoni vëmendje ngarkesës së vlerësuar në mobilje. Nëse po flasim për dhomën e gjumit të fëmijëve atëherë preferenca jonë duhet t’u jepet drunjve të fortë: ahu, panje, lisi. Nga rruga, lisi do të jetë më i bukuri nga të gjitha. [email protected] © 2022 Mobiler Klajdi. All Rights Reserved. Mandarina Communications Dhomë gjumi moderne: ide dhe tendenca. Në ditët e sotme dhoma e gjumit po bëhet një ambient gjithmonë e më i madh. Kemi tendencën që dhomë gjumi të bëjmë njërën nga dhomat më të mëdha të shtëpisë, me qëllim që të realizojmë brenda kabina-dollap dhe banjë të dukshme me vaskë. Tendenca është që të krijohet një ...DHOMA GJUMI MODERNE . Dhoma Moderne 01. Read more. Dhoma Moderne 01. Dhoma moderne 02. Read more. Dhoma moderne 02. ... Dhoma moderne 203. Read more. Dhoma moderne ... Kuzhina Moderne me Porosi. Fer Dizajn. Ferizaj Sot, 17:02. With agreement. 12 foto. furniture dhoma gjumi kuzhina dhoma per femije. Fer Dizajn. Ferizaj Sot, 17:02. With agreement. 9 foto. ... Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Ferizaj Sot, 15:43.Established at city center of Tirana, working all over the world! interior ekspert mobileri arredime studio arkitekture ne tirane mobilim tirane modele dhoma ndenje dhoma gjumi moderne modele bufe dyer dritare kuzhina moderne dhe klasike aksesor kuzhine mobilje salloni dhoma fëmijësh tendencat me te fundit te arredimit dhoma gjumi dhoma për fëmijë dhome femijësh mobilje banjo dizajn ...May 8, 2022 - Explore bardha bardha's board "dhoma gjumi" on Pinterest. See more ideas about bedroom design, house interior, bedroom interior.Dhoma Gjumi Moderne me 4 Elemente në Stil Modern Prodhuar në Itali - Lusinda. lek 385.590,31. Viadurini Night Design. Dhoma gjumi e plotë me 4 elementë modernë të prodhuar në Itali të çmuar - Verminia. lek 459.629,88.Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cdo dhome ka krevate dopio dhe nje tek, TV dhe nje pamje fantastike drejt detit. Cmim i arsyeshem per familjet.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> mobileri ne durres - Kende, divane dhe dhoma gjumi . Interior design durres, te gjitha mobiljet jane te nje materiali cilesor dhe komod. Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) ... Dhoma Gjumi ATOM . dollap: 272x64x241 cm komo: 138x46x80 cm pasqyre: 108x3x65 cm komodine: 64x38x41 cm krevat: 160×190 cm . Dyer, kuzhina, dhoma gjumi, dhoma gjumi p r f mij . Mobilim p r bare, pub-e, disko, restorante. Me Art-Mobielri realizohet gjithcka q keni nd rruar. L. Kushtrimi Pran Shkoll s s Aviacionit Tel: +355 33 28062 ... Prodhon dhe tregton kuzhina klasike dhe moderne, dhoma gjumi p r f mij dhe t rritur. Prodhime me porosi.Instagram : mobilerifieri Kontaktoni :+355693831100Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and T... Dhoma Gjumi. Dhoma të ndejës. Zyre. Kemi punuar me dinjitet qysh nga viti 1965. Nga zanati i vjetër e deri tek makinat më moderne të prodhimit, ne e ndryshojmë ... Dhoma gjumi klasike dhe moderne për një stil dizajni ose romantike, e kompletuar me gjithçka: shtretër, dyshekë, jastëk, rrjeta dhe fustanellë. Kjo kategori i është dedikuar tërësisht mobiljeve moderne të dhomës së gjumit. Fjalët kyçe mbesin stili dhe cilësia moderne made in Italy.Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi Fier Dhoma gjumi te ndryshme,moderne dhe klasike.... Powered by Create your own unique website with customizable templates. Get Started ...Garderobe per dhome gjumi moderne, garderobe moderne. Garderobe per dhome gjumi moderne, garderobe moderne. Kompani; Produkte; Projekte; ... Arredim & How-To; Inovacion; Panaire; Mobilje 6. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore ...Dhoma gjumi 2022. Në modelet tona të dhomave të gjumit matrimonial... Previous Next Ç’do model i zgjedhur nga ju realizuar me cilësi dhe në kohë. Dhome gjumi Dhoma gjumi. E gjitha e punuar me dru. NEW Dhome gjumi per femije Model dhomë gjumi sipas dëshirës suaj për fëmijë Komodine per dhomen e gjumit Komodinë e bardhë e punuar vetëm me dru Dhome gjumi per djem Model […] Dhoma gjumi 2022. Në modelet tona të dhomave të gjumit matrimonial... Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> 5 dhoma gjumi e 7 banje, brenda rezidencës 13.8 milionë dollarë të Rihanna-s (FOTO) 17 Mars, 2021 13:16. Madhësia e tekstit: Rezidenca po ashtu përfshin kuzhinë, koktej bar dhe banjë spa. Projektuar për argëtim, oborri qendror të çon në një hapësirë ??të jashtme me shumë nivele me një tarracë të madhe dhe pishinë.dhome-gjumi-elena. Dhoma ELENA e kombinuar me stilin më bashkëkohor thjeshtë dhe esenciale .Elena nje dhome e kompletuar me krevat, dollap me 3 kanata dhe 6 dyer, me pasqyrë qendrore, 2 komodina me nga dy sirtare si dhe nje komo me tre sirtatre dhe pasqyrë. Dhoma gjumi punuar me dru. Ju duhet t'i kushtoni vëmendje ngarkesës së vlerësuar në mobilje. Nëse po flasim për dhomën e gjumit të fëmijëve atëherë preferenca jonë duhet t'u jepet drunjve të fortë: ahu, panje, lisi. Nga rruga, lisi do të jetë më i bukuri nga të gjitha.dhome gjumi per cifte. Pubblicato da Unknown a 05:00. Invia tramite emailPostalo sul blogCondividi su TwitterCondividi su FacebookCondividi su Pinterest. Etichette: Dhoma gjumi per cifte. Kemi konsumator nga e ter Kosova por edhe nga Shkupi e Shqipria ku deri me tash jan te knaqun dh See more 3,410 people like this 3,451 people follow this +383 44 756 093 [email protected] Furniture store Photos See all Videos See all 0:35 18 178 views · 11 weeks ago. Tavolina per sallon 2020. DHOMA GJUMI MODERNE . Dhoma Moderne 01. Read more. Dhoma Moderne 01. Dhoma moderne 02. Read more. Dhoma moderne 02. ... Dhoma moderne 203. Read more. Dhoma moderne ... Dhoma gjumi te ndryshme,moderne dhe klasike.... Powered by Create your own unique website with customizable templates. Get Started ...Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale,Dhoma gjumi. Garantojme Siguri dhe kualitet Eksperienca, cilësia dhe përkushtimi reflektojnë në produktet tona, të cilat çdo ditë e më shumë po eksportohen në tregun Europian.Kemi konsumator nga e ter Kosova por edhe nga Shkupi e Shqipria ku deri me tash jan te knaqun dh See more 3,410 people like this 3,451 people follow this +383 44 756 093 [email protected] Furniture store Photos See all Videos See all 0:35 18 178 views · 11 weeks ago. Tavolina per sallon 2020. dhoma gjumi dhom gjumi Dhome gjumi Komodine Mobilje për dhomë gjumi dollap 190 dhome gjumi per femije Dollap për rroba dollap te e perdorur dollap per dhom gjumi Dhomë gjumi makineri mjalti Dhom gjumi per femij Mobilje shtëpiake Krevat dopio mobilje sfingjeri fier Vlore dollapa te perdorur.Banesa Moderne në Qendër të Prishtinës Shkarko Katalogun Vazhdo. Main menu. Kthehu tek Ballina ... Dhoma Gjumi: 1; Banjo 1; Ballkon 1; Utilit 1; Depo 0; Siperfaqja 63.4/m 2; B7. Dhoma Gjumi: 2; Banjo 2; Ballkon 1; Utilit 1; Depo 0; Siperfaqja 103.7/m 2; Kualitet në ndërtim Cilësi e lartë, materiale kualitative e funksionale.Banesa posedon 2 dhoma gjumi me hapësirë të mjaftueshme dhe orendi qe një dhomë moderne posedon. Banjo + WC Hapësirë e rezervuar për një banjo dhe një WC moderne që garanton hapësirë të mjaftueshme për rehati. Dhoma Gjumi FINAL COMPANY. Produktet Modelet 2021 Mobilet Trendi për shtëpinë tuaj. Deri në 50% zbritje! Zbuloni mobiliet kualitative dhe moderne, për të kompletuar shtëpinë tuaj. Produktet 0. Projekte. 0. Klientë të kënaqur. Disa nga Produktet tona Shiko Tani FINAL COMPANY Kualitative dhe ModerneBanesa gjendet në lagjen Arbëria - Dragodan, në kompleksin afaristo - banesor Timeless të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arditi Group. Kompleksi gjendet në një lokacion me çasje të lehtë në rrugën kyresore Ahmet Krasniqi, po ashtu ka arkitekturë moderne dhe vendparkingje të jashtme. Banesa ka gjithësej 96.3m2 dhe orientohet në Jug - Perëndim, po ashtu ka ngrohje ...Tregu-dhoma gjumi te perdorura ne shitje. Dhoma gjumi te perdorura ne shitje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane mobilje dhe elektroshtepiake vegla pune te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana dhoma gjumi te perdorura ne ...Banesë moderne me QIRA në lagjen "Kalabria". €400. Me qera. , Kalabri, Prishtinë. 16. Omega Real Estate. Shikoni Listimet. Përshëndetje, unë jam i interesuar për [Banesë moderne me QIRA në lagjen "Kalabria"] Unë jam blerës Unë jam qiramarrës Unë jam agjent të tjera.dhome gjumi per cifte. Pubblicato da Unknown a 05:00. Invia tramite emailPostalo sul blogCondividi su TwitterCondividi su FacebookCondividi su Pinterest. Etichette: Dhoma gjumi per cifte. Pasi që kemi krijuar efikasitetin e punës sonë garantojmë në cilësinë e punës dhe produkteve tona, kjo është si rezultat i një pune të gjatë prej 20 vitesh. Kompania mobileri ne durres - Kende, divane dhe dhoma gjumi . Interior design durres, te gjitha mobiljet jane te nje materiali cilesor dhe komod. dhome gjumi per cifte. Pubblicato da Unknown a 05:00. Invia tramite emailPostalo sul blogCondividi su TwitterCondividi su FacebookCondividi su Pinterest. Etichette: Dhoma gjumi per cifte. Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale, Dyer, kuzhina, dhoma gjumi, dhoma gjumi p r f mij . Mobilim p r bare, pub-e, disko, restorante. Me Art-Mobielri realizohet gjithcka q keni nd rruar. L. Kushtrimi Pran Shkoll s s Aviacionit Tel: +355 33 28062 ... Prodhon dhe tregton kuzhina klasike dhe moderne, dhoma gjumi p r f mij dhe t rritur. Prodhime me porosi.Dhoma gjumi dyshe me 4 elemente moderne Prodhuar në Itali, mirë. Dhome gjumi e kompletuar me 4 elemente teresisht te prodhuar ne Itali.Përbërja përfshin një krevat dopio me kornizë krevati dhe krevati të mbuluar me pëlhurë dhe detaje në dru të lyer me terrakote, dy komodina me 2 sirtarë secila dhe një mbathje të lartë në sirtarë prej druri të lyer me terrakote dhe titan mat ... dhoma gjumi dhom gjumi Dhome gjumi Komodine Mobilje për dhomë gjumi dollap 190 dhome gjumi per femije Dollap për rroba dollap te e perdorur dollap per dhom gjumi Dhomë gjumi makineri mjalti Dhom gjumi per femij Mobilje shtëpiake Krevat dopio mobilje sfingjeri fier Vlore dollapa te [email protected] © 2022 Mobiler Klajdi. All Rights Reserved. Mandarina CommunicationsFeb 15, 2018 · Ne reazliojmë te gjithe gamen e produketeve brenda deshirave te klienteles, duke qene gjithmone lider ne zgjedhjen dhe perdorimin e lendeve te para me cilesi te larte. Dhoma gjumi . 4. Banjo . 2. Garazhe . 2 Hapësira m² . 4.5 Hapësira e truallit/tokës (ari) 300 Përshkrimi. Shitet shtëpia moderne 300m² e kompletuar me të gjitha, Rr. 12 Qërshori (Lagjja mbi Gjimnaz , Pejë) Shtëpia ka: - 2 Dhoma të ditës (Sallona) - 3 Hyrje (Koridor) - 1 Kuzhinë - 2 Banjo ...Modelet e dhomava për fëmijët prodhuar nga ne, janë të ofruara në disa kategori modelesh; për djem ose vajza apo edhe në klasike, moderne dhe me fantazi Një kujdes i veçantë tregohet me materialet e përdorura. Ekologjike Modelet e ofruara për dhoma për fëmijë Dhoma e gumit per femijet eshte nje pjese shume delikate ne aspektin e [email protected] © 2022 Mobiler Klajdi. All Rights Reserved. Mandarina CommunicationsPrevious Next Ç’do model i zgjedhur nga ju realizuar me cilësi dhe në kohë. Dhome gjumi Dhoma gjumi. E gjitha e punuar me dru. NEW Dhome gjumi per femije Model dhomë gjumi sipas dëshirës suaj për fëmijë Komodine per dhomen e gjumit Komodinë e bardhë e punuar vetëm me dru Dhome gjumi per djem Model […] Vile Moderne Per Qira Prane TEG! • Ndodhet ne Sauk, prane residences Touch of the Sun. Informacion mbi vilen: • Siperfaqe Trualli 526m2 • Siperfaqe Garazhdi 100m2 • Ndertim 2 katesh Organizimi: • Kati perdhe: sallon i bollshek, kuzhine e vecuar dhe 1 tualet • Kati 1: 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet Informacion shtese: • Vila eshte e ... Dhoma gjumi matrimoniale. Ҫdo gjë për rehatinë tuaj. Në modelet tona të dhomave të gjumit matrimoniale, janë të ofruara në kategori klasike ose moderne. Ju mund të ideoni edhe stilin tuaj personal. Ne prodhojmë me cilësi çdo detaj Modelet e ofruara për dhoma gjumi matrimonialePrevious Next Ç’do model i zgjedhur nga ju realizuar me cilësi dhe në kohë. Dhome gjumi Dhoma gjumi. E gjitha e punuar me dru. NEW Dhome gjumi per femije Model dhomë gjumi sipas dëshirës suaj për fëmijë Komodine per dhomen e gjumit Komodinë e bardhë e punuar vetëm me dru Dhome gjumi per djem Model […] Dhoma e gjumit Venedik vjen me një dizajn mahnitës dhe kualitet të lartë të punimit, seti përfshinë Ormanin, Jogin, Shtratin, Komodën, Pasqyren dhe dy Nako. Dhuroni ambientit tuaj një pamje më ndryshe dhe komoditet maksimal. € Feb 15, 2018 · Ne reazliojmë te gjithe gamen e produketeve brenda deshirave te klienteles, duke qene gjithmone lider ne zgjedhjen dhe perdorimin e lendeve te para me cilesi te larte. Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale,(Kliko ketu per te pare videon)Po ju prezantoj një plan për shtëpi të gjerë, me 3 dhoma gjumi, garazh dopio, 2 banjo, një dhomë të veçantë të ndenjes dhe një kuzhinë shumë moderne.Përveç kësaj, kjo shtëpi do të ketë një kopsht të bukur para dhe mbrap...dhoma gjumi dhom gjumi Dhome gjumi Komodine Mobilje për dhomë gjumi dollap 190 dhome gjumi per femije Dollap për rroba dollap te e perdorur dollap per dhom gjumi Dhomë gjumi makineri mjalti Dhom gjumi per femij Mobilje shtëpiake Krevat dopio mobilje sfingjeri fier Vlore dollapa te perdorur.Dhoma gjumi dyshe me 4 elemente moderne Prodhuar në Itali, mirë. Dhome gjumi e kompletuar me 4 elemente teresisht te prodhuar ne Itali.Përbërja përfshin një krevat dopio me kornizë krevati dhe krevati të mbuluar me pëlhurë dhe detaje në dru të lyer me terrakote, dy komodina me 2 sirtarë secila dhe një mbathje të lartë në sirtarë prej druri të lyer me terrakote dhe titan mat ... Jun 17, 2021 - Explore Shemsi Fazliu's board "Dhoma gjumi" on Pinterest. See more ideas about bedroom design, bedroom interior, modern bedroom. "ALBED" Fabrika e Mobilieve Ajet Gërguri, 42000 Vushtrri, Kosovo. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> Dergoni kerkese kompanise: Emertimi i produktit: Dhome gjumi moderne minimaliste te MUCA G.G.H MobileriDhoma gjumi. Garantojme Siguri dhe kualitet Eksperienca, cilësia dhe përkushtimi reflektojnë në produktet tona, të cilat çdo ditë e më shumë po eksportohen në tregun Europian.Dhoma gjumi te ndryshme,moderne dhe klasike.... Powered by Create your own unique website with customizable templates. Get Started ... Dhoma gjumi . 4. Banjo . 2. Garazhe . 2 Hapësira m² . 4.5 Hapësira e truallit/tokës (ari) 300 Përshkrimi. Shitet shtëpia moderne 300m² e kompletuar me të gjitha, Rr. 12 Qërshori (Lagjja mbi Gjimnaz , Pejë) Shtëpia ka: - 2 Dhoma të ditës (Sallona) - 3 Hyrje (Koridor) - 1 Kuzhinë - 2 Banjo ...Hapësirat e zyrave, dhomat e mbledhjeve, sallat e konferencave e të gjitha këto të pajisura me teknologji moderne i takojnë më shumë një qendre biznesi. Hotel Gorenje është i pajisur me 18 dhoma gjumi dhe 5 salla të konferencave. Të gjitha janë të pajisura me teknologjinë e fundit dhe funksionalitet maksimal.Dhome gjumi "Donatela" PermasatDollap 240x240 cmKrevat me tapiceri 160x190Komo 110x80 cmKomodina 45x50 cmDonatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë.Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomën e gjumit, ndaj është e rëndësishme qëajo të jetë praktike dhe mirëpritëse.Donatella ju ofron:një gardërobë me gjashtë kanata ... Feb 14, 2019 · Home Dhome Gjumi. Përshkrimi. Data e Publikimit: 02/14/2019; Kategoria: Dhoma Gjumi ... Dhome Gjumi . Dhome gjumi dhe minibar . Krevat klasik gri . Dhomë Gjumi ... Dhoma Gjumit Amarelo është dizenjuar dhe punuar me kujdesin më të madh për ta sjellë tek ju me garanci maksimale. Ky set përfshin 1 dollap, 1 komo, 2 komedine, dhe 1 krevat pa dyshek. Materiali: MDF e plastifikuar. Ngjyra: Pana + Kapuςino. Dimensionet e Dollapit: 220cm x 270cm x 60cm. Dimensionet e Krevatit: 190cm x 160cm ENLARGE DHOMA NDEJE Dizajne të ndryshme me dimensone të gjeneratave të reja, që krijojnë hapësira me fuqi estetike dhe modele funksionale për nevojat gjithnjë në ndryshim të jetës moderne. Enlarge Dhoma Ndeje janë inspiruar nga shume stile dekorimi që japin një sharm të brendshëm dhe mbartin kode për hapësira banimi të ... Mobile moderne për vende moderne. Përsosmëria na dallon. Dhoma gjumi ; Garnitura; Tavolina buke; Dhoma gjumi për fëmijë ...Dhoma gjumi . 4. Banjo . 2. Garazhe . 2 Hapësira m² . 4.5 Hapësira e truallit/tokës (ari) 300 Përshkrimi. Shitet shtëpia moderne 300m² e kompletuar me të gjitha, Rr. 12 Qërshori (Lagjja mbi Gjimnaz , Pejë) Shtëpia ka: - 2 Dhoma të ditës (Sallona) - 3 Hyrje (Koridor) - 1 Kuzhinë - 2 Banjo ...Dyer, kuzhina, dhoma gjumi, dhoma gjumi p r f mij . Mobilim p r bare, pub-e, disko, restorante. Me Art-Mobielri realizohet gjithcka q keni nd rruar. L. Kushtrimi Pran Shkoll s s Aviacionit Tel: +355 33 28062 ... Prodhon dhe tregton kuzhina klasike dhe moderne, dhoma gjumi p r f mij dhe t rritur. Prodhime me porosi.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> Dhoma gjumi . 4. Banjo . 2. Garazhe . 2 Hapësira m² . 4.5 Hapësira e truallit/tokës (ari) 300 Përshkrimi. Shitet shtëpia moderne 300m² e kompletuar me të gjitha, Rr. 12 Qërshori (Lagjja mbi Gjimnaz , Pejë) Shtëpia ka: - 2 Dhoma të ditës (Sallona) - 3 Hyrje (Koridor) - 1 Kuzhinë - 2 Banjo ...Përshkrimi: Dhoma gjumi per djem, me ngjyra te ngrohta dhe shume komode. Përshkrimi i kompanisë: LESNA eshte nje kompani e cila prej 30 vitesh operon ne sektorin privat te Kosoves, Maqedonise dhe Shqiperise duke bashkepunuar me partnere te fuqishem ne Slloveni, Gjermani, Itali e me gjere. Vizioni Lesna eshte te krijoje nje jete te perditshme ...Dhoma Gjumit Amarelo është dizenjuar dhe punuar me kujdesin më të madh për ta sjellë tek ju me garanci maksimale. Ky set përfshin 1 dollap, 1 komo, 2 komedine, dhe 1 krevat pa dyshek. Materiali: MDF e plastifikuar. Ngjyra: Pana + Kapuςino. Dimensionet e Dollapit: 220cm x 270cm x 60cm. Dimensionet e Krevatit: 190cm x 160cmDhoma gjumi klasike dhe moderne për një stil dizajni ose romantike, e kompletuar me gjithçka: shtretër, dyshekë, jastëk, rrjeta dhe fustanellë. Kjo kategori i është dedikuar tërësisht mobiljeve moderne të dhomës së gjumit. Fjalët kyçe mbesin stili dhe cilësia moderne made in Italy. Banesa gjendet në lagjen Arbëria - Dragodan, në kompleksin afaristo - banesor Timeless të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arditi Group. Kompleksi gjendet në një lokacion me çasje të lehtë në rrugën kyresore Ahmet Krasniqi, po ashtu ka arkitekturë moderne dhe vendparkingje të jashtme. Banesa ka gjithësej 96.3m2 dhe orientohet në Jug - Perëndim, po ashtu ka ngrohje ...Previous Next Ç'do model i zgjedhur nga ju realizuar me cilësi dhe në kohë. Dhome gjumi Dhoma gjumi. E gjitha e punuar me dru. NEW Dhome gjumi per femije Model dhomë gjumi sipas dëshirës suaj për fëmijë Komodine per dhomen e gjumit Komodinë e bardhë e punuar vetëm me dru Dhome gjumi per djem Model […]Sot,ka pasur 0 visitors (0 hits) në këtë faqe! - ''GALAXY-KOSOVA'' -ne facebook : Galaxy Kosova Dhoma Gjumit Amarelo është dizenjuar dhe punuar me kujdesin më të madh për ta sjellë tek ju me garanci maksimale. Ky set përfshin 1 dollap, 1 komo, 2 komedine, dhe 1 krevat pa dyshek. Materiali: MDF e plastifikuar. Ngjyra: Pana + Kapuςino. Dimensionet e Dollapit: 220cm x 270cm x 60cm. Dimensionet e Krevatit: 190cm x 160cm Dhoma gjumi klasike dhe moderne për një stil dizajni ose romantike, e kompletuar me gjithçka: shtretër, dyshekë, jastëk, rrjeta dhe fustanellë. Kjo kategori i është dedikuar tërësisht mobiljeve moderne të dhomës së gjumit. Fjalët kyçe mbesin stili dhe cilësia moderne made in Italy. Dhoma gjumi e kompletuar në stilin modern të prodhuar në Itali, me cilësi të lartë. Mobiljet e dhomës së gjumit të përbëra nga 5 elemente të prodhuara tërësisht në Itali.Përbërja përfshin një krevat dopio prej druri të njomur me qymyr druri me kornizë krevati të veshur me pëlhurë që përputhen me dy jastëkët që mbulojnë kokën e kokës, komodinë me dy sirtarë ...Ulse salloni Moderne me Porosi. Fer Dizajn. Gllogoc Sot, 14:08. Me Marrveshje. 12 foto. Mobilje Kuzhina me Porosi. Fer Dizajn. Istog Sot, 14:08. Me Marrveshje. 12 foto. Mobilje Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi. Fer Dizajn. ... Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989.Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Pejë Sot, 17:38. 970 € 3 foto. Mobilje Dhoma gjumi per Femije, porosit ne viber +38344152077. Pejë Sot, 17:36. 590 € 12 foto. Mobilje Kuzhina Moderne me Porosi.Dhoma Gjumi. Box Spring-Shtrat. Ormana. Paradhoma. Tv Komoda. Vitrina. ekipë kreative Ekipë shumë profesionale. Dizajne moderne Arritjet e reja! Minimalist Kitchen. Ideas. Loft Living Room ... Ne ofrojmë zgjedhje nga brendet më moderne. Adresa. Nobel Mobilje, Magjistrale Ferizaj-Prishtine, kilometri i parë, Ferizaj 70000. Kontakti [email ...Rr. Dibrës Tiranë, (përballë komisiariatit nr.4, Rruga e Teleferikut). Tel: 00355 42 363246. Cel: 00355 68 20 69158. Website by eraldm.comeraldm.comPasi që kemi krijuar efikasitetin e punës sonë garantojmë në cilësinë e punës dhe produkteve tona, kjo është si rezultat i një pune të gjatë prej 20 vitesh. Kompania Dhoma gjumi per cifte (1) DHoma hoteli (1) Dhome gjumi per femije (3) Disenjim Arredimi ne 3D (1) Dyer (1) Guzhina klasike (2) Guzhina moedrne (2) Krevat bebesh (3) Krevate per femije (3) Minibare (2) Mobilim zyre (2) Personalizim dhomash per femije. (1) Informazioni personali. Unknown Visualizza il mio profilo completo.Kemi konsumator nga e ter Kosova por edhe nga Shkupi e Shqipria ku deri me tash jan te knaqun dh See more 3,410 people like this 3,451 people follow this +383 44 756 093 [email protected] Furniture store Photos See all Videos See all 0:35 18 178 views · 11 weeks ago. Tavolina per sallon 2020. Banak akullore dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane gazeta njoftime falas sot online shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera bosh gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera ...Wallpapers moderne gjumi janë zgjedhur zakonisht në ngjyra të lehta. Duket e mrekullueshme duke kombinuar dendur monoton me modelet e ndritshme. Një nga muret është zbukuruar me letër-muri me modelin e zgjedhur, pjesa tjetër ngjitet pa piktura. Hapësirat e zyrave, dhomat e mbledhjeve, sallat e konferencave e të gjitha këto të pajisura me teknologji moderne i takojnë më shumë një qendre biznesi. Hotel Gorenje është i pajisur me 18 dhoma gjumi dhe 5 salla të konferencave. Të gjitha janë të pajisura me teknologjinë e fundit dhe funksionalitet maksimal.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> 3. 4. 5. SHIKO ME SHUME. DHOMA GJUMI PËR FËMIJE. Choose Category. All TAPETE DYSHEKE MOBILIM ZYRE Dhoma gjumi Dhoma perfemije Kende Kuzhina Divane. Dhoma perfemije. KREVAT FEMIJESH K - 870.5 dhoma gjumi e 7 banje, brenda rezidencës 13.8 milionë dollarë të Rihanna-s (FOTO) 17 Mars, 2021 13:16. Madhësia e tekstit: Rezidenca po ashtu përfshin kuzhinë, koktej bar dhe banjë spa. Projektuar për argëtim, oborri qendror të çon në një hapësirë ??të jashtme me shumë nivele me një tarracë të madhe dhe pishinë.Previous Next Ç'do model i zgjedhur nga ju realizuar me cilësi dhe në kohë. Dhome gjumi Dhoma gjumi. E gjitha e punuar me dru. NEW Dhome gjumi per femije Model dhomë gjumi sipas dëshirës suaj për fëmijë Komodine per dhomen e gjumit Komodinë e bardhë e punuar vetëm me dru Dhome gjumi per djem Model […]dhome-gjumi-elena. Dhoma ELENA e kombinuar me stilin më bashkëkohor thjeshtë dhe esenciale .Elena nje dhome e kompletuar me krevat, dollap me 3 kanata dhe 6 dyer, me pasqyrë qendrore, 2 komodina me nga dy sirtare si dhe nje komo me tre sirtatre dhe pasqyrë. Dergoni kerkese kompanise: Emertimi i produktit: Dhome gjumi moderne minimaliste te MUCA G.G.H MobileriDhoma Gjumi. Box Spring-Shtrat. Ormana. Paradhoma. Tv Komoda. Vitrina. ekipë kreative Ekipë shumë profesionale. Dizajne moderne Arritjet e reja! Minimalist Kitchen. Ideas. Loft Living Room ... Ne ofrojmë zgjedhje nga brendet më moderne. Adresa. Nobel Mobilje, Magjistrale Ferizaj-Prishtine, kilometri i parë, Ferizaj 70000. Kontakti [email ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> Dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e mijëra shpalljeve për dhoma gjumi në gjithë Kosovën. Wallpapers moderne gjumi janë zgjedhur zakonisht në ngjyra të lehta. Duket e mrekullueshme duke kombinuar dendur monoton me modelet e ndritshme. Një nga muret është zbukuruar me letër-muri me modelin e zgjedhur, pjesa tjetër ngjitet pa piktura. Banesë Duplex 3 dhoma gjumi në SHITJE në lagjen Mati 1. Banesa gjendet në lagjen lagjen lagjen Mati 1 te… More Details 128,000€ Banese Banesë 2 dhoma gjumi në SHITJE në lagjen Kalabria (Emshir) – Riera. Banesa gjendet në lagjen e Kalabria (Emshir), në kompleksin… More Details 68,000€ Lokal Lokal 425m² QIRA në lagjen Mati 1 Dhoma Gjumi Moderne me 4 Elemente në Stil Modern Prodhuar në Itali - Lusinda. lek 385.590,31. Viadurini Night Design. Dhoma gjumi e plotë me 4 elementë modernë të prodhuar në Itali të çmuar - Verminia. lek 459.629,88.Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Pejë Sot, 17:38. 970 € 3 foto. Mobilje Dhoma gjumi per Femije, porosit ne viber +38344152077. Pejë Sot, 17:36. 590 € 12 foto. Mobilje Kuzhina Moderne me Porosi.Pershkrimi. Banesa gjendet në lagjen Bregu i Diellit në kompleksin banesor Ontex, afër ka shkollën Ismail Qemali dhe Qendrën Mjeksore Familjare të lagjes. Banesa ndodhet në një kompleks me infrastrukturë moderne, roje 24h, kamera, interfon, park, etj. Banesa ka gjithësej 67m2 sipërfaqe dhe ka orientim Perëndim, po ashtu ngrohja ...Tregu-dhoma gjumi te perdorura ne shitje. Dhoma gjumi te perdorura ne shitje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane mobilje dhe elektroshtepiake vegla pune te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana dhoma gjumi te perdorura ne ...Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Pejë Sot, 17:38. 970 € 3 foto. Mobilje Dhoma gjumi per Femije, porosit ne viber +38344152077. Pejë Sot, 17:36. 590 € 12 foto. Mobilje Kuzhina Moderne me Porosi.dhome gjumi per cifte. Pubblicato da Unknown a 05:00. Invia tramite emailPostalo sul blogCondividi su TwitterCondividi su FacebookCondividi su Pinterest. Etichette: Dhoma gjumi per cifte. Dhoma Gjumi. Dhoma të ndejës. Zyre. Kemi punuar me dinjitet qysh nga viti 1965. Nga zanati i vjetër e deri tek makinat më moderne të prodhimit, ne e ndryshojmë ... Për dhomë gjumi moderne janë karakteristika të falsifikuara sende të mobiljeve, shumë dekor dhe materiale të shtrenjta përfunduar. Stukimi i përdorur në mënyrë aktive, pëlhura elegant, përdor shpesh piktura dhe xhami me njolla. ... Pothuajse gjithmonë për të përfunduar dyshemenë e një dhoma gjumi të bardhë në stilin e Art ...Banak akullore dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi private me qera ne tirane gazeta njoftime falas sot online shtepi me qera 1+1 tirane shtepi me qera bosh gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera ...Rr. Dibrës Tiranë, (përballë komisiariatit nr.4, Rruga e Teleferikut). Tel: 00355 42 363246. Cel: 00355 68 20 69158. Website by eraldm.comeraldm.comDhoma gjumi punuar me dru. Ju duhet t’i kushtoni vëmendje ngarkesës së vlerësuar në mobilje. Nëse po flasim për dhomën e gjumit të fëmijëve atëherë preferenca jonë duhet t’u jepet drunjve të fortë: ahu, panje, lisi. Nga rruga, lisi do të jetë më i bukuri nga të gjitha. Hapësirat e zyrave, dhomat e mbledhjeve, sallat e konferencave e të gjitha këto të pajisura me teknologji moderne i takojnë më shumë një qendre biznesi. Hotel Gorenje është i pajisur me 18 dhoma gjumi dhe 5 salla të konferencave. Të gjitha janë të pajisura me teknologjinë e fundit dhe funksionalitet maksimal.dhome gjumi per cifte. Pubblicato da Unknown a 05:00. Invia tramite emailPostalo sul blogCondividi su TwitterCondividi su FacebookCondividi su Pinterest. Etichette: Dhoma gjumi per cifte. Previous Next Ç’do model i zgjedhur nga ju realizuar me cilësi dhe në kohë. Dhome gjumi Dhoma gjumi. E gjitha e punuar me dru. NEW Dhome gjumi per femije Model dhomë gjumi sipas dëshirës suaj për fëmijë Komodine per dhomen e gjumit Komodinë e bardhë e punuar vetëm me dru Dhome gjumi per djem Model […] Dhoma gjumi 5. Banjo 2. Hapësira m² 360 Në shitje 220.000€ Nga Alban Dreshaj. Shiko Pronën. Shitet penthouse 300m² në Istog me pamje fantastike. Kompleksi " NAFAKA " në… Dhoma gjumi 3. Banjo ... Nga Banesa moderne 420m² shiten dy pjesë 131m² dhe 76m² ...Dhoma gjumi te ndryshme,moderne dhe klasike.... Powered by Create your own unique website with customizable templates. Get Started ...dhoma gjumi dhom gjumi Dhome gjumi Komodine Mobilje për dhomë gjumi dollap 190 dhome gjumi per femije Dollap për rroba dollap te e perdorur dollap per dhom gjumi Dhomë gjumi makineri mjalti Dhom gjumi per femij Mobilje shtëpiake Krevat dopio mobilje sfingjeri fier Vlore dollapa te perdorur.Kende klasike dhe moderne te nje cilesie te larte ne durres. Te gjitha kendet ofrohen me porosi sipas kerkesave tuaja. Porosit online70 ide-dizajne per dhoma gjumi, Dhome gjumi me modele te ndryshme, ngjyra dhe elemente te ndryshme, dhome per te martuarit, dhome per pleq, dhome per vajza, ... Tregu-dhoma gjumi te perdorura ne shitje. Dhoma gjumi te perdorura ne shitje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane mobilje dhe elektroshtepiake vegla pune te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana dhoma gjumi te perdorura ne ...Pajisje: Mobilje për dhoma gjumi Lloji i njoftimit: Shitet Njoftim nga: Kompani Komuna: Tiranë Dërgesat e MerrJep. Dollap Druri. Sistem Tamburat dhe Ristelë. Linjë Moderne. Është i përdorur vetëm dollapi çmimi final 550€. Përshkrimi i linkut. Closed " I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe ...Dhoma gjumi,kuzhina,komoda,dollap,ganitur,etj pranojm porosi +37745444825 Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) ... Dhoma Gjumi ATOM . dollap: 272x64x241 cm komo: 138x46x80 cm pasqyre: 108x3x65 cm komodine: 64x38x41 cm krevat: 160×190 cm . Ulse salloni Moderne me Porosi. Fer Dizajn. Gllogoc Sot, 14:08. Me Marrveshje. 12 foto. Mobilje Kuzhina me Porosi. Fer Dizajn. Istog Sot, 14:08. Me Marrveshje. 12 foto. Mobilje Dhoma Gjumi Dhoma per femij Kuzhina etj me porosi. Fer Dizajn. ... Dhoma Gjumi kuzhina dhoma Dite vib+38344 799-989.Kende klasike dhe moderne te nje cilesie te larte ne durres. Te gjitha kendet ofrohen me porosi sipas kerkesave tuaja. Porosit onlineBanesa posedon 2 dhoma gjumi me hapësirë të mjaftueshme dhe orendi qe një dhomë moderne posedon. Banjo + WC Hapësirë e rezervuar për një banjo dhe një WC moderne që garanton hapësirë të mjaftueshme për rehati. Dhomë gjumi moderne: ide dhe tendenca. Në ditët e sotme dhoma e gjumit po bëhet një ambient gjithmonë e më i madh. Kemi tendencën që dhomë gjumi të bëjmë njërën nga dhomat më të mëdha të shtëpisë, me qëllim që të realizojmë brenda kabina-dollap dhe banjë të dukshme me vaskë. Tendenca është që të krijohet një ...Dhoma e gjumit Venedik vjen me një dizajn mahnitës dhe kualitet të lartë të punimit, seti përfshinë Ormanin, Jogin, Shtratin, Komodën, Pasqyren dhe dy Nako. Dhuroni ambientit tuaj një pamje më ndryshe dhe komoditet maksimal. € 3. 4. 5. SHIKO ME SHUME. DHOMA GJUMI PËR FËMIJE. Choose Category. All TAPETE DYSHEKE MOBILIM ZYRE Dhoma gjumi Dhoma perfemije Kende Kuzhina Divane. Dhoma perfemije. KREVAT FEMIJESH K - 870.Pershkrimi. Shtëpia gjendet në lagjen Qershia, në Çagllavicë, ka gjithsej sipërfaqe 200m2. Shtëpia është e mobiluar me mobilje moderne, ka ngrohje qëndrore me rrymë dhe dru, është me sistemin Smart Home, sistem të ujitjes së oborrit automatik, kamin, roleta me rrymë, etj. Shtëpia e Tipit A, e dizajnuar për tu përshtatur një ...Produkte Për Dhoma Gjumi. Varëse rrobash prej Hekuri edhe Druri. Të shitura. Orë e Dyanshme me Motiv Stacioni Hekurudhor. Lek 4,500. Kabinet Druri me 4 Sirtare. Lek 10,900. Kabinet Druri me dy Sirtarë edhe një Kapak Xhami. Të shitura.Dergoni kerkese kompanise: Emertimi i produktit: Dhome gjumi moderne minimaliste te MUCA G.G.H MobileriDHOMAT E GJUMIT. Enza Home lë përshtypje mahnitëse me koleksionet e dhomave të gjumit në shoqërim të një kualiteti të qëndrueshëm dhe koncept tjetër.Dhoma gjumi funksionale në sjellje të rehatisë dhe kualitetit në shtëpinë tuaj. Modele të reflektuara me linja fine dhe prekje elegante që krijojnë botëra të ndryshme me ...Jun 17, 2021 - Explore Shemsi Fazliu's board "Dhoma gjumi" on Pinterest. See more ideas about bedroom design, bedroom interior, modern bedroom.mobileri ne durres - Kende, divane dhe dhoma gjumi . Interior design durres, te gjitha mobiljet jane te nje materiali cilesor dhe komod. Dhoma Gjumi Bli Tani Dyshek Bli Tani Mobilie TV Bli Tani Tavolina Bli Tani Mobilie Korridori Bli Tani Mobilie Tualeti Bli Tani Produkte te Reja! Ketu do te gjeni disa nga produktet me te reja. Dhoma Gjumi Krevate Dollape DHOMA GJUMI Set dhome Gjumi Premium CLOUD € 3,234.00 DHOMA GJUMI Set Dhome Gjumi GEMMA € 1,369.00 DHOMA GJUMIModelet e dhomava për fëmijët prodhuar nga ne, janë të ofruara në disa kategori modelesh; për djem ose vajza apo edhe në klasike, moderne dhe me fantazi Një kujdes i veçantë tregohet me materialet e përdorura. Ekologjike Modelet e ofruara për dhoma për fëmijë Dhoma e gumit per femijet eshte nje pjese shume delikate ne aspektin e mobilimit.70 ide-dizajne per dhoma gjumi, Dhome gjumi me modele te ndryshme, ngjyra dhe elemente te ndryshme, dhome per te martuarit, dhome per pleq, dhome per vajza, ... Ofrojme dhoma dhe apartamente me qera ne Orikum. Apartamenti eshte i ri dhe i mobiluar ne menyre moderne, guzhine gatimi e banjo me te gjitha kushtet, uje 24 ore dhe garazhd. Cdo dhome ka krevate dopio dhe nje tek, TV dhe nje pamje fantastike drejt detit. Cmim i arsyeshem per familjet.Dhoma gjumi per cifte (1) DHoma hoteli (1) Dhome gjumi per femije (3) Disenjim Arredimi ne 3D (1) Dyer (1) Guzhina klasike (2) Guzhina moedrne (2) Krevat bebesh (3) Krevate per femije (3) Minibare (2) Mobilim zyre (2) Personalizim dhomash per femije. (1) Informazioni personali. Unknown Visualizza il mio profilo completo.Pasi që kemi krijuar efikasitetin e punës sonë garantojmë në cilësinë e punës dhe produkteve tona, kjo është si rezultat i një pune të gjatë prej 20 vitesh. Kompania Dhoma gjumi per cifte (1) DHoma hoteli (1) Dhome gjumi per femije (3) Disenjim Arredimi ne 3D (1) Dyer (1) Guzhina klasike (2) Guzhina moedrne (2) Krevat bebesh (3) Krevate per femije (3) Minibare (2) Mobilim zyre (2) Personalizim dhomash per femije. (1) Informazioni personali. Unknown Visualizza il mio profilo completo. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> Dhoma Gjumi FINAL COMPANY. Produktet Modelet 2021 ... Deri në 50% zbritje! Zbuloni mobiliet kualitative dhe moderne, për të kompletuar shtëpinë tuaj. Produktet 0. Jun 17, 2021 - Explore Shemsi Fazliu's board "Dhoma gjumi" on Pinterest. See more ideas about bedroom design, bedroom interior, modern bedroom. Dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e mijëra shpalljeve për dhoma gjumi në gjithë Kosovën. Established at city center of Tirana, working all over the world! interior ekspert mobileri arredime studio arkitekture ne tirane mobilim tirane modele dhoma ndenje dhoma gjumi moderne modele bufe dyer dritare kuzhina moderne dhe klasike aksesor kuzhine mobilje salloni dhoma fëmijësh tendencat me te fundit te arredimit dhoma gjumi dhoma për fëmijë dhome femijësh mobilje banjo dizajn ...Moderne & Klasike. Ne ju ofrojmë modele të ndryshme të kuzhinave. Keni ambient klasik apo modernë nuk është problem, sepse ne kemi zgjidhje për ju. Transporti. Gjithë Kosovën. Keni zgjedhur produktin, atëher ne përkujdesimi për transportin e juaj. Montimi. Të gjitha produkteve. Ne përkujdesimi për montimin e produktit nga nje ...Për një shtëpi moderne HOME; Plane 1 katshe; Plane 2 katshe; Plane 2019; Plane 2020; Slider Widget 5/recent/slider Shtepi 2-katshe (elegante) PlaneModerneperShtepi 1:10 AM shtepi 2 katshe Lexo Me Shume » ... Shtepi 1 katshe 1.Sallon 2.Kuzhina 3.Banjo 4.4 dhoma gjumi 5.Garazh.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> Produktet moderne me dizajn dhe pune te standartit me te larte, ju ofron produkte te klasit te pare. Shkoni te produktet. Kjo është ajo që ne bëjmë ... Dhoma Gjumi 02. Dhoma Gjumi 03. Dhoma Gjumi 04. Dhoma Gjumi 05. Dhoma Gjumi 06. Përsosmëria në çdo centimetër të ...Dhoma gjumi per cifte (1) DHoma hoteli (1) Dhome gjumi per femije (3) Disenjim Arredimi ne 3D (1) Dyer (1) Guzhina klasike (2) Guzhina moedrne (2) Krevat bebesh (3) Krevate per femije (3) Minibare (2) Mobilim zyre (2) Personalizim dhomash per femije. (1) Informazioni personali. Unknown Visualizza il mio profilo completo.Dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e mijëra shpalljeve për dhoma gjumi në gjithë Kosovën. Zgjedhje të shumta për Kuzhina klasike dhe moderne. GARNITURA. ... Tavolina me karrige të ndryshme. DHOMA GJUMI. Dhoma gjumi, për një gjumë të rehatshëm. Kontakti. Kontakt : +383 45 581 193. Kontakt: +383 44 755 053. Kontakt: +383 44 150 461. Email: [email protected] Gjumi; Dhoma për Fëmijë; Zyre; Kuzhina; Rreth nesh; Search for: Mobileria Valoni Mobileria Valoni është një realitet i jashtëzakonshëm, gamë e të cilëve shtrihet nga moderne te klasike dhe të luksit! Shiko ofertat e fundit Rreth nesh Duke pasur parasysh llojshmërinë e madhe të produkteve, kualitetin, funksionalitetin ...Dhoma gjumi,kuzhina,komoda,dollap,ganitur,etj pranojm porosi +37745444825 Dhomë gjumi moderne: ide dhe tendenca. Në ditët e sotme dhoma e gjumit po bëhet një ambient gjithmonë e më i madh. Kemi tendencën që dhomë gjumi të bëjmë njërën nga dhomat më të mëdha të shtëpisë, me qëllim që të realizojmë brenda kabina-dollap dhe banjë të dukshme me vaskë. Tendenca është që të krijohet një ...Për dhomë gjumi moderne janë karakteristika të falsifikuara sende të mobiljeve, shumë dekor dhe materiale të shtrenjta përfunduar. Stukimi i përdorur në mënyrë aktive, pëlhura elegant, përdor shpesh piktura dhe xhami me njolla. ... Pothuajse gjithmonë për të përfunduar dyshemenë e një dhoma gjumi të bardhë në stilin e Art ...Dhoma gjumi dyshe me 4 elemente moderne Prodhuar në Itali, mirë. Dhome gjumi e kompletuar me 4 elemente teresisht te prodhuar ne Itali.Përbërja përfshin një krevat dopio me kornizë krevati dhe krevati të mbuluar me pëlhurë dhe detaje në dru të lyer me terrakote, dy komodina me 2 sirtarë secila dhe një mbathje të lartë në sirtarë prej druri të lyer me terrakote dhe titan mat ... Dhoma Gjumi FINAL COMPANY. Produktet Modelet 2021 ... Deri në 50% zbritje! Zbuloni mobiliet kualitative dhe moderne, për të kompletuar shtëpinë tuaj. Produktet 0. Dhoma gjumi 5. Banjo 2. Hapësira m² 360 Në shitje 220.000€ Nga Alban Dreshaj. Shiko Pronën. Shitet penthouse 300m² në Istog me pamje fantastike. Kompleksi " NAFAKA " në… Dhoma gjumi 3. Banjo ... Nga Banesa moderne 420m² shiten dy pjesë 131m² dhe 76m² ...Cilat karakteristika duhet të kenë mobiljet e dhomës së gjumit në një stil modern? Opsionet e dizajnit, paleta e ngjyrave dhe rregullat e vendndodhjes sipas ekspertëve.Dhoma gjumi klasike dhe moderne për një stil dizajni ose romantike, e kompletuar me gjithçka: shtretër, dyshekë, jastëk, rrjeta dhe fustanellë. Kjo kategori i është dedikuar tërësisht mobiljeve moderne të dhomës së gjumit. Fjalët kyçe mbesin stili dhe cilësia moderne made in Italy. Dhoma gjumi . 4. Banjo . 2. Garazhe . 2 Hapësira m² . 4.5 Hapësira e truallit/tokës (ari) 300 Përshkrimi. Shitet shtëpia moderne 300m² e kompletuar me të gjitha, Rr. 12 Qërshori (Lagjja mbi Gjimnaz , Pejë) Shtëpia ka: - 2 Dhoma të ditës (Sallona) - 3 Hyrje (Koridor) - 1 Kuzhinë - 2 Banjo ...Dhoma Gjumi (35) Dhoma për Fëmijë (10) Shtrata (8) Shtrata për fëmijë (13) Garniturë (33) Garniture (14) Kand (12) Ofertat (1) Tjera (181) Dhome gjumi "Donatela" PermasatDollap 240x240 cmKrevat me tapiceri 160x190Komo 110x80 cmKomodina 45x50 cmDonatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë.Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomën e gjumit, ndaj është e rëndësishme qëajo të jetë praktike dhe mirëpritëse.Donatella ju ofron:një gardërobë me gjashtë kanata ...Rr. Dibrës Tiranë, (përballë komisiariatit nr.4, Rruga e Teleferikut). Tel: 00355 42 363246. Cel: 00355 68 20 69158. Website by eraldm.comeraldm.comDhoma Gjumi. Box Spring-Shtrat. Ormana. Paradhoma. Tv Komoda. Vitrina. ekipë kreative Ekipë shumë profesionale. Dizajne moderne Arritjet e reja! Minimalist Kitchen. Ideas. Loft Living Room ... Ne ofrojmë zgjedhje nga brendet më moderne. Adresa. Nobel Mobilje, Magjistrale Ferizaj-Prishtine, kilometri i parë, Ferizaj 70000. Kontakti [email ...Dhoma e gjumit Venedik vjen me një dizajn mahnitës dhe kualitet të lartë të punimit, seti përfshinë Ormanin, Jogin, Shtratin, Komodën, Pasqyren dhe dy Nako. Dhuroni ambientit tuaj një pamje më ndryshe dhe komoditet maksimal. € dhome gjumi per cifte. Pubblicato da Unknown a 05:00. Invia tramite emailPostalo sul blogCondividi su TwitterCondividi su FacebookCondividi su Pinterest. Etichette: Dhoma gjumi per cifte. Dhoma Gjumi. Dhoma të ndejës. Zyre. Kemi punuar me dinjitet qysh nga viti 1965. Nga zanati i vjetër e deri tek makinat më moderne të prodhimit, ne e ndryshojmë ... Banesa posedon 2 dhoma gjumi me hapësirë të mjaftueshme dhe orendi qe një dhomë moderne posedon. Banjo + WC Hapësirë e rezervuar për një banjo dhe një WC moderne që garanton hapësirë të mjaftueshme për rehati. Dhoma gjumi në stilin japonez duket e rafinuar dhe jo modeste, në rregullimin e saj përdoret parimi i minimalizmit, duke kontribuar në krijimin e një hapësire të lirë në të cilën lëviz energjia pozitive. ... Ju mund të përdorni letër-muri moderne me rroba me modele tradicionale, ata kanë të lartë dekorative dhe natyrore. Tavan ...Pasi që kemi krijuar efikasitetin e punës sonë garantojmë në cilësinë e punës dhe produkteve tona, kjo është si rezultat i një pune të gjatë prej 20 vitesh. Kompania ENLARGE DHOMA NDEJE Dizajne të ndryshme me dimensone të gjeneratave të reja, që krijojnë hapësira me fuqi estetike dhe modele funksionale për nevojat gjithnjë në ndryshim të jetës moderne. Enlarge Dhoma Ndeje janë inspiruar nga shume stile dekorimi që japin një sharm të brendshëm dhe mbartin kode për hapësira banimi të ... Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/>Garderobe per dhome gjumi moderne, garderobe moderne. Garderobe per dhome gjumi moderne, garderobe moderne. Kompani; Produkte; Projekte; ... Arredim & How-To; Inovacion; Panaire; Mobilje 6. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore ...Tregu-modele per dhoma gjumi 2017. Modele per dhoma gjumi 2017 dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane vegla pune te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online kuzhina te perdorura ...Mobileri per dhoma gjumi fushe kruje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane mobilje dhe elektroshtepiake vegla pune te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online kuzhina te ...Feb 14, 2019 · Home Dhome Gjumi. Përshkrimi. Data e Publikimit: 02/14/2019; Kategoria: Dhoma Gjumi ... Dhome Gjumi . Dhome gjumi dhe minibar . Krevat klasik gri . Dhomë Gjumi ... Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) Dollapi: 272 x 64 x 242 cm Komo: 128 x 46 x 79 cm Komodina: 59 x 38 x 41 cm Pasqyra: 100 x 2 x 69 cm Krevat: 160 × 190 cm. x Ne cmim nuk perfshihet zgara e krevatit dhe dysheku. Bejme kuzhina moderne dhe klasike, dhoma gjumi per te rritur dhe femije, etazher tv, portmanto, mobilje tualeti... Faqja kryesore Kuzhina / kundrabufe Established at city center of Tirana, working all over the world! interior ekspert mobileri arredime studio arkitekture ne tirane mobilim tirane modele dhoma ndenje dhoma gjumi moderne modele bufe dyer dritare kuzhina moderne dhe klasike aksesor kuzhine mobilje salloni dhoma fëmijësh tendencat me te fundit te arredimit dhoma gjumi dhoma për fëmijë dhome femijësh mobilje banjo dizajn ...Established at city center of Tirana, working all over the world! interior ekspert mobileri arredime studio arkitekture ne tirane mobilim tirane modele dhoma ndenje dhoma gjumi moderne modele bufe dyer dritare kuzhina moderne dhe klasike aksesor kuzhine mobilje salloni dhoma fëmijësh tendencat me te fundit te arredimit dhoma gjumi dhoma për fëmijë dhome femijësh mobilje banjo dizajn ...Dhoma gjumi . 4. Banjo . 2. Garazhe . 2 Hapësira m² . 4.5 Hapësira e truallit/tokës (ari) 300 Përshkrimi. Shitet shtëpia moderne 300m² e kompletuar me të gjitha, Rr. 12 Qërshori (Lagjja mbi Gjimnaz , Pejë) Shtëpia ka: - 2 Dhoma të ditës (Sallona) - 3 Hyrje (Koridor) - 1 Kuzhinë - 2 Banjo ...Dhoma Gjumi (35) Dhoma për Fëmijë (10) Shtrata (8) Shtrata për fëmijë (13) Garniturë (33) Garniture (14) Kand (12) Ofertat (1) Tjera (181) Dhoma Gjumi Bli Tani Dyshek Bli Tani Mobilie TV Bli Tani Tavolina Bli Tani Mobilie Korridori Bli Tani Mobilie Tualeti Bli Tani Produkte te Reja! Ketu do te gjeni disa nga produktet me te reja. Dhoma Gjumi Krevate Dollape DHOMA GJUMI Set dhome Gjumi Premium CLOUD € 3,234.00 DHOMA GJUMI Set Dhome Gjumi GEMMA € 1,369.00 DHOMA GJUMIKuzhina Moderne me Porosi. Fer Dizajn. Ferizaj Sot, 17:02. With agreement. 12 foto. furniture dhoma gjumi kuzhina dhoma per femije. Fer Dizajn. Ferizaj Sot, 17:02. With agreement. 9 foto. ... Dhoma Gjumi me Porosi viber +383 44 799 989. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Ferizaj Sot, 15:43.Dhoma Gjumit Amarelo është dizenjuar dhe punuar me kujdesin më të madh për ta sjellë tek ju me garanci maksimale. Ky set përfshin 1 dollap, 1 komo, 2 komedine, dhe 1 krevat pa dyshek. Materiali: MDF e plastifikuar. Ngjyra: Pana + Kapuςino. Dimensionet e Dollapit: 220cm x 270cm x 60cm. Dimensionet e Krevatit: 190cm x 160cm Jun 17, 2021 - Explore Shemsi Fazliu's board "Dhoma gjumi" on Pinterest. See more ideas about bedroom design, bedroom interior, modern bedroom. Dhoma Gjumi Moderne, Tetovë, Tetovo, Macedonia. 3,649 likes · 7 talking about this. Dhoma Gjumi sipas deshires Tuaj Dhoma Gjumi Moderne - Home Dhoma Gjumi Moderne @eurodesignfuniture · Interest Send message Hi! Please let us know how we can help. More Home Videos Photos About Dhoma Gjumi Moderne About See all Dhoma Gjumi sipas deshires Tuaj Tetove Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) ... Dhoma Gjumi ATOM . dollap: 272x64x241 cm komo: 138x46x80 cm pasqyre: 108x3x65 cm komodine: 64x38x41 cm krevat: 160×190 cm .Etiketat. Oferte 7 Oferte Mobilje 8 Oferte Hidrosanitare 11 Oferte Pllake Shtrimi 12 Oferte Pllake Veshje 33 Oferte Dhoma Gjumi 3. Apliko Filtrin Pastro Të Gjithë Filtrat. View Cart. Na Kontaktoni / Detajet.Dhoma gjumi per cifte (1) DHoma hoteli (1) Dhome gjumi per femije (3) Disenjim Arredimi ne 3D (1) Dyer (1) Guzhina klasike (2) Guzhina moedrne (2) Krevat bebesh (3) Krevate per femije (3) Minibare (2) Mobilim zyre (2) Personalizim dhomash per femije. (1) Informazioni personali. Unknown Visualizza il mio profilo completo.Dhoma Gjumi Moderne me 4 Elemente në Stil Modern Prodhuar në Itali - Lusinda. lek 385.590,31. Viadurini Night Design. Dhoma gjumi e plotë me 4 elementë modernë të prodhuar në Itali të çmuar - Verminia. lek 459.629,88.Sot,ka pasur 0 visitors (0 hits) në këtë faqe! - ''GALAXY-KOSOVA'' -ne facebook : Galaxy Kosova Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> Mobilje klasike, minimaliste dhe moderne Produkte unike, me një stil modern, Jepi vetes një ndjenjë rehatie Lexo më shumë Dhoma gjumi për të rritur dhe për femijë Cilësia e një shërbimi ose produkti nuk është ajo që ti ke futur në të. Eshtë ajo qfarë konsumatori del prej saj. Lexo më shumë Mbushni shtëpinë tuaj … Ballina Read More » 579€. Me ofertën e dhomes Smart ju do të përfitoni: dollapin cm. 240 x 52 x 240h (6 Kanata), komone cm 90 ..Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale, Dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Kërkoni shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e mijëra shpalljeve për dhoma gjumi në gjithë Kosovë[email protected] © 2022 Mobiler Klajdi. All Rights Reserved. Mandarina Communications Produkte Për Dhoma Gjumi. Varëse rrobash prej Hekuri edhe Druri. Të shitura. Orë e Dyanshme me Motiv Stacioni Hekurudhor. Lek 4,500. Kabinet Druri me 4 Sirtare. Lek 10,900. Kabinet Druri me dy Sirtarë edhe një Kapak Xhami. Të shitura.Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) Dollapi: 272 x 64 x 242 cm Komo: 128 x 46 x 79 cm Komodina: 59 x 38 x 41 cm Pasqyra: 100 x 2 x 69 cm Krevat: 160 × 190 cm. x Ne cmim nuk perfshihet zgara e krevatit dhe dysheku. 579€. Me ofertën e dhomes Smart ju do të përfitoni: dollapin cm. 240 x 52 x 240h (6 Kanata), komone cm 90 ..Të gjitha Shtëpi dhe familje Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje për dhoma gjumi Fier DHOMA GJUMI MODERNE . Dhoma Moderne 01. Read more. Dhoma Moderne 01. Dhoma moderne 02. Read more. Dhoma moderne 02. ... Dhoma moderne 203. Read more. Dhoma moderne ... Dhoma Gjumi Moderne, Tetovë, Tetovo, Macedonia. 3,649 likes · 7 talking about this. Dhoma Gjumi sipas deshires Tuaj Dhoma Gjumi Moderne - Home Dhoma Gjumi Moderne @eurodesignfuniture · Interest Send message Hi! Please let us know how we can help. More Home Videos Photos About Dhoma Gjumi Moderne About See all Dhoma Gjumi sipas deshires Tuaj Tetove May 8, 2022 - Explore bardha bardha's board "dhoma gjumi" on Pinterest. See more ideas about bedroom design, house interior, bedroom interior. Kemi konsumator nga e ter Kosova por edhe nga Shkupi e Shqipria ku deri me tash jan te knaqun dh See more 3,410 people like this 3,451 people follow this +383 44 756 093 [email protected] Furniture store Photos See all Videos See all 0:35 18 178 views · 11 weeks ago. Tavolina per sallon 2020. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/>(Kliko ketu per te pare videon)Po ju prezantoj një plan për shtëpi të gjerë, me 3 dhoma gjumi, garazh dopio, 2 banjo, një dhomë të veçantë të ndenjes dhe një kuzhinë shumë moderne.Përveç kësaj, kjo shtëpi do të ketë një kopsht të bukur para dhe mbrap...Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) ... Dhoma Gjumi ATOM . dollap: 272x64x241 cm komo: 138x46x80 cm pasqyre: 108x3x65 cm komodine: 64x38x41 cm krevat: 160×190 cm .Dhoma gjumi,kuzhina,komoda,dollap,ganitur,etj pranojm porosi +37745444825 Dhoma gjumi te ndryshme,moderne dhe klasike.... Powered by Create your own unique website with customizable templates. Get Started ... Dhoma gjumi 2020, Dhoma gjumi moderne, Dhoma gjumi per femije, Vajza, Djem, Bebe. Dhoma gjumi per cifte,Dhoma gjumi per femije 2020, matrimoniale, Mobileri per dhoma gjumi fushe kruje dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shtepia e ofertave mobilje te perdorura shes mobilje te perdorura tirane mobilje dhe elektroshtepiake vegla pune te perdorura shtepia e ofertave 1 tirana dhoma gjumi te perdorura ne shitje shitje blerje online kuzhina te ...Garderobe per dhome gjumi moderne, garderobe moderne. Garderobe per dhome gjumi moderne, garderobe moderne. Kompani; Produkte; Projekte; ... Arredim & How-To; Inovacion; Panaire; Mobilje 6. Mobilje per sallon 9; Divane dhe kolltuqe 10; Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; Aksesore ...(Kliko ketu per te pare videon)Po ju prezantoj një plan për shtëpi të gjerë, me 3 dhoma gjumi, garazh dopio, 2 banjo, një dhomë të veçantë të ndenjes dhe një kuzhinë shumë moderne.Përveç kësaj, kjo shtëpi do të ketë një kopsht të bukur para dhe mbrap...Rr. Dibrës Tiranë, (përballë komisiariatit nr.4, Rruga e Teleferikut). Tel: 00355 42 363246. Cel: 00355 68 20 69158. Website by eraldm.comeraldm.comBanesa gjendet në lagjen Arbëria - Dragodan, në kompleksin afaristo - banesor Timeless të ndërtuar nga kompania e ndërtimit Arditi Group. Kompleksi gjendet në një lokacion me çasje të lehtë në rrugën kyresore Ahmet Krasniqi, po ashtu ka arkitekturë moderne dhe vendparkingje të jashtme. Banesa ka gjithësej 96.3m2 dhe orientohet në Jug - Perëndim, po ashtu ka ngrohje ...Previous Next Ç'do model i zgjedhur nga ju realizuar me cilësi dhe në kohë. Dhome gjumi Dhoma gjumi. E gjitha e punuar me dru. NEW Dhome gjumi per femije Model dhomë gjumi sipas dëshirës suaj për fëmijë Komodine per dhomen e gjumit Komodinë e bardhë e punuar vetëm me dru Dhome gjumi per djem Model […]DHOMA GJUMI MODERNE . Dhoma Moderne 01. Read more. Dhoma Moderne 01. Dhoma moderne 02. Read more. Dhoma moderne 02. ... Dhoma moderne 203. Read more. Dhoma moderne ... Dhoma gjumi punuar me dru. Ju duhet t’i kushtoni vëmendje ngarkesës së vlerësuar në mobilje. Nëse po flasim për dhomën e gjumit të fëmijëve atëherë preferenca jonë duhet t’u jepet drunjve të fortë: ahu, panje, lisi. Nga rruga, lisi do të jetë më i bukuri nga të gjitha. Dhoma Gjumit Amarelo është dizenjuar dhe punuar me kujdesin më të madh për ta sjellë tek ju me garanci maksimale. Ky set përfshin 1 dollap, 1 komo, 2 komedine, dhe 1 krevat pa dyshek. Materiali: MDF e plastifikuar. Ngjyra: Pana + Kapuςino. Dimensionet e Dollapit: 220cm x 270cm x 60cm. Dimensionet e Krevatit: 190cm x 160cmPër dhomë gjumi moderne janë karakteristika të falsifikuara sende të mobiljeve, shumë dekor dhe materiale të shtrenjta përfunduar. Stukimi i përdorur në mënyrë aktive, pëlhura elegant, përdor shpesh piktura dhe xhami me njolla. ... Pothuajse gjithmonë për të përfunduar dyshemenë e një dhoma gjumi të bardhë në stilin e Art ...Mobile moderne për vende moderne. Përsosmëria na dallon. Dhoma gjumi ; Garnitura; Tavolina buke; Dhoma gjumi për fëmijë ...dhome-gjumi-elena. Dhoma ELENA e kombinuar me stilin më bashkëkohor thjeshtë dhe esenciale .Elena nje dhome e kompletuar me krevat, dollap me 3 kanata dhe 6 dyer, me pasqyrë qendrore, 2 komodina me nga dy sirtare si dhe nje komo me tre sirtatre dhe pasqyrë. Dhoma gjumi punuar me dru. Ju duhet t’i kushtoni vëmendje ngarkesës së vlerësuar në mobilje. Nëse po flasim për dhomën e gjumit të fëmijëve atëherë preferenca jonë duhet t’u jepet drunjve të fortë: ahu, panje, lisi. Nga rruga, lisi do të jetë më i bukuri nga të gjitha. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma gjumi per femij,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.. "/> Dhoma moderne AGATHA. Ka finitura efekt druri dhe efekt cemento. Dollapi eshte me shine (Ndarjet e dollapit dhe aksesoret e tij nuk perfshihen ne kete cmim.) ... Dhoma Gjumi ATOM . dollap: 272x64x241 cm komo: 138x46x80 cm pasqyre: 108x3x65 cm komodine: 64x38x41 cm krevat: 160×190 cm .Dhome gjumi "Donatela" PermasatDollap 240x240 cmKrevat me tapiceri 160x190Komo 110x80 cmKomodina 45x50 cmDonatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë.Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomën e gjumit, ndaj është e rëndësishme qëajo të jetë praktike dhe mirëpritëse.Donatella ju ofron:një gardërobë me gjashtë kanata ...